Samsung Galaxy A40

Samsung • mobilní telefon

Samsung Galaxy A40

Samsung Galaxy A40

Samsung • mobilní telefon

Značka: Samsung | Kategorie: Mobilní telefony

K tomuto zařízení zatím nemáme popis. Napište nám a doplníme jej.

Samsung Samsung Galaxy A40 patří mezi oblíbené Mobilní telefony. Provádíme kompletní servis: výměny displejů a baterií, opravy nabíjení, zvuku, mikrofonů i konektorů, řešení závad po vodě a diagnostiku. Ať je ročník jakýkoliv, postaráme se o vše od displeje přes baterii až po konektory a diagnostiku – vždy s garancí kvality.

  • Rychlé opravy (často do 24 hodin)
  • Kvalitní díly a záruka na práci
  • Předběžná cenová nabídka bez skrytých poplatků
  • Zkušení technici a férová komunikace

Co u tohoto zařízení opravujeme

Výměna lcd
Výměna lcd
Rozbitý displej
Opravíme váš Samsung mobilní telefon Samsung Galaxy A40 rychle a kvalitně.
Rozbitý displej už nemusí znamenat konec vašeho zařízení - vyměníme prasklý panel za nový, čistý a dokonale funkční kus.
Používáme jen ověřené náhradní díly s přesnými barvami a citlivostí dotyku, aby byl váš Samsung opět jako nový.
Většinu výměn zvládneme na počkání a po opravě váš mobilní telefon vypadá stejně skvěle, jako když jste ho poprvé zapnuli.
2 000 Kč
08.06.2026 16:09
Nelze zapnout
Nelze zapnout
nejde zapnout
1 500 Kč
19.04.2023 12:33
Výměna kamery
Výměna kamery
Nefunkční hlavní kamera
Rozmazané fotky, černý obraz nebo nefunkční kamera?
Váš Samsung mobilní telefon Samsung Galaxy A40 opravíme rychle a spolehlivě výměnou kamery, aby znovu pořizoval snímky jako nový.
Používáme jen kvalitní díly a při opravě zařízení pečlivě vyčistíme od prachu i nečistot.
Po výměně kameru otestujeme včetně blesku a ostření, aby byly vaše fotky opět ostré, barevné a plné života.
Dejte svému Samsung druhou šanci zachytit svět v plné kráse.
1 200 Kč
22.02.2022 08:06
Výměna baterie
Výměna baterie
neudrží kapacitu
Dodejte svému Samsung mobilní telefon Samsung Galaxy A40 novou energii!
Pokud se váš přístroj vybíjí příliš rychle nebo se nečekaně vypíná, pomůžeme mu vdechnout nový život.
Vyměníme původní baterii za kvalitní náhradu s plnou kapacitou, která vám zajistí delší výdrž i spolehlivější provoz.
Váš Samsung mobilní telefon bude znovu držet krok s vaším dnem - bez kabelu, bez stresu a s jistotou, že vydrží, když to potřebujete.
1 000 Kč
19.06.2024 17:25
Výměna čtečky sim
Výměna čtečky sim
Nenačítá sim karta
1 000 Kč
18.07.2023 13:57
Výměna antény
Výměna antény
špatný signál
1 000 Kč
03.03.2023 15:12
google účet
google účet
1 000 Kč
07.10.2022 14:15
nenabíjí
nenabíjí
900 Kč
15.04.2025 10:25
Výměna konektoru
Výměna konektoru
Nenabijí
Váš Samsung mobilní telefon Samsung Galaxy A40 přestal reagovat na nabíječku?
Nezoufejte - dokážeme opravit nebo vyměnit nabíjecí konektor, a to rychle a precizně.
Vyčistíme port od nečistot, vyměníme opotřebovaný konektor a zkontrolujeme všechny spoje, aby se váš Samsung znovu nabíjel bez problémů.
Každou opravu testujeme pod zátěží, takže váš mobilní telefon bude po opravě fungovat spolehlivěji než dřív.
900 Kč
03.02.2025 10:20
Oprava reproduktoru
Oprava reproduktoru
Vyzvánění nezvoní / nehraje zvuk
Zvuk z vašeho Samsung mobilní telefon Samsung Galaxy A40 už není to, co býval?
Pokud hraje potichu, chrčí nebo se úplně odmlčel, postaráme se o to, aby znovu zněl naplno.
Provedeme odbornou diagnostiku, vyčistíme reproduktor od prachu a nečistot, a pokud je potřeba, vyměníme celý reproduktorový modul za nový, kvalitní díl.
Při práci používáme precizní nástroje, antistatické vybavení a vše testujeme tak, aby zvuk z vašeho mobilní telefon byl čistý, silný a bez jakéhokoli šumu.
Po opravě bude váš Samsung znovu hrát tak, jak má - ať už posloucháte hudbu, sledujete videa nebo telefonujete přes hlasitý odposlech.
Vrátíme vašemu zařízení zvuk, který potěší vaše uši i duši.
850 Kč
28.07.2022 07:42
nenabjíjí
nenabjíjí
800 Kč
20.01.2026 11:18
boční tlačítko
boční tlačítko
800 Kč
03.05.2023 09:10
Zasaženo kapalinou
Zasaženo kapalinou
čištení přístroje
Voda a elektronika se nemají rády, ale váš Samsung mobilní telefon Samsung Galaxy A40 ještě nemusí být ztracen.
Po zatečení dokážeme zařízení rozebrat, odborně vysušit, vyčistit a zachránit, co se dá.
Používáme profesionální postupy a mikroskopickou diagnostiku, abychom obnovili každý kontakt a zabránili další korozi.
Vaše data, fotografie i vzpomínky stojí za záchranu - přineste nám svůj mobilní telefon co nejdříve, a společně ho probudíme zpět k životu.
800 Kč
14.03.2022 14:36
Oprava tlačítek hlasitosti
Oprava tlačítek hlasitosti
Když se tlačítko na vašem Samsung mobilní telefon Samsung Galaxy A40 přestane chovat tak, jak má, není nutné se s ním loučit.
Zaseknuté, nefunkční nebo neklikající tlačítka dokážeme opravit nebo vyměnit za nové.
Při opravě používáme jemnou mechaniku a kvalitní náhradní díly, aby byl dojem z používání opět stejný jako u nového zařízení.
Vaše ovládání bude hladké, tiché a přesné - tak, jak to má být.
800 Kč
16.08.2021 10:18
Výměna sluchátka
Výměna sluchátka
Není slyšet při hovoru
Neslyšíte při hovoru druhou stranu tak jasně, jako dřív?
Sluchátko vašeho Samsung mobilní telefon Samsung Galaxy A40 mohlo ztratit na síle kvůli prachu, vlhkosti nebo prostému opotřebení.
Postaráme se o jeho vyčištění, případně výměnu za nový kvalitní reproduktor, který vrátí vašemu mobilní telefon zřetelný a čistý zvuk.
Při opravě používáme antistatické nástroje a kontrolujeme celé zvukové vedení, aby nedocházelo k praskání ani zkreslení.
Po dokončení bude váš Samsung znít znovu s plnou silou - hlasitě, jasně a bez šumu, tak jak jste zvyklí.
Díky pečlivému servisu si znovu vychutnáte každý hovor bez nejasností a opakování.
800 Kč
05.05.2021 15:44
Výměna sklíčka kamery
Výměna sklíčka kamery
Rozbité sklo kamery
Rozmazané fotky, černý obraz nebo nefunkční kamera?
Váš Samsung mobilní telefon Samsung Galaxy A40 opravíme rychle a spolehlivě výměnou kamery, aby znovu pořizoval snímky jako nový.
Používáme jen kvalitní díly a při opravě zařízení pečlivě vyčistíme od prachu i nečistot.
Po výměně kameru otestujeme včetně blesku a ostření, aby byly vaše fotky opět ostré, barevné a plné života.
Dejte svému Samsung druhou šanci zachytit svět v plné kráse.
500 Kč
20.03.2022 19:51
Odemknutí telefonu Google účet
Odemknutí telefonu Google účet
Uzamčený telefon Google účet
400 Kč
19.08.2022 11:16
Na dotaz
01.06.2021 11:06
nečte sim
nečte sim
Na dotaz
22.04.2020 20:30

Dotazy k servisu – Samsung Galaxy A40

Jiří V.
před 2 roky
Téma: Výměna baterie
1. Vyměníte baterii "na počkání"?
2. Používáte originální service pack?
3. Uvedená cena na stránkách platí a je konečná?
Odpověď servisu:
rádi Vám přístroj opravíme, po objednání se na servis Vám díl zarezervujeme a pak provedeme výměnu na počkání cca. za 40min. Cena je za originální baterii.
Orientační cena: 1 000 Kč
Vladimír P.
před 2 roky
Téma: Výměna baterie
Dobrý den. Lze provést výměnu baterie na počkání během jednoho dne? Cena?
Odpověď servisu:
rádi Vám přístroj opravíme, po objednání se na servis Vám díl zarezervujeme a pak provedeme výměnu na počkání cca. za 40min. Cena je za originální baterii.
Orientační cena: 1 000 Kč
Kamil V.
před 2 roky
Téma: Výměna baterie
Dobý den, potřeboval bych vyměnit baterii v Samsung Galaxy A40, Můžete mi napsat cenu opravy s DPH? Děkuji
Odpověď servisu:
rádi Vám přístroj opravíme, s orinální baterií vyjde oprava na 1100,-kč, s druhovýrobou na 750,-kč
Orientační cena: 1 100 Kč
D**a
před 3 roky
Téma: Výměna lcd
Po pádu, nefunkční displej. Není prasklý... Ale je černý. Telefon evidentně funguje.
Odpověď servisu:
rádi Vám přístroj opravíme, bude to výměna lcd. jen černý lcd je běžný projev poškozeného oled displeje.
Orientační cena: 2 100 Kč
Jiří S.
před 3 roky
Téma: boční tlačítko
Dobrý den, telefon nelze zapnout a vypnout bočním tlačítkem.
Prosím cenu a termín opravy.

Děkuji J.Synek.
Odpověď servisu:
rádi Vám přístroj opravíme, oprava cca. 3h
Orientační cena: 800 Kč

Naposledy opravované kusy tohoto zařízení

#35173
Maňasová O.
Typ opravy: Výměna lcd

Použité díly / položky:

  • Práce - Servis × 1 · 1 156 Kč
Součet položek
1 156 Kč
#34852
Viktor S.
Typ opravy: nenabjíjí

Použité díly / položky:

  • Práce - Servis × 1 · 660 Kč
Součet položek
660 Kč
#34805
Kolja M.
Typ opravy: Výměna lcd

Použité díly / položky:

  • Samsung Galaxy A40 A405 LCD displej dotykové sklo originální (Assembled Service Pack) × 1 · 1 653 Kč
Součet položek
1 653 Kč
#34628
Jana C.
Typ opravy:

Použité díly / položky:

  • Práce - Servis × 1 · 743 Kč
Součet položek
743 Kč
#34595
Jana Š.
Typ opravy:

Použité díly / položky:

  • Tactical Glass Shield 2.5D sklo pro Samsung Galaxy A40 Clear × 1 · 0 Kč
  • LCD display + Dotyk + Přední Kryt pro Samsung A405 Galaxy A40 Black (Incell) × 1 · 1 074 Kč
Součet položek
1 074 Kč
#34305
Lenka N.
Typ opravy: nenabíjí

Použité díly / položky:

  • Samsung Galaxy A40 Deska vč. Dobíjecího Konektoru × 1 · 744 Kč
Součet položek
744 Kč
#34189
N*****á
Typ opravy:

Použité díly / položky:

  • Práce - Servis × 1 · 660 Kč
Součet položek
660 Kč
#34163
B*****á
Typ opravy: Výměna lcd

Použité díly / položky:

  • Samsung Galaxy A40 LCD displej dotykové sklo A405 × 1 · 2 314 Kč
Součet položek
2 314 Kč
#34081
V******á
Typ opravy: Výměna konektoru

Použité díly / položky:

  • Práce - Servis × 1 · 826 Kč
Součet položek
826 Kč
#33619
N*****á
Typ opravy: Výměna konektoru

Použité díly / položky:

  • Práce - Servis × 1 · 743 Kč
Součet položek
743 Kč
#33248
H***ý
Typ opravy: Zasaženo kapalinou

Použité díly / položky:

  • Práce - Servis × 1 · 826 Kč
Součet položek
826 Kč
#33154
B***n
Typ opravy: Výměna konektoru

Použité díly / položky:

  • × 1 · 744 Kč
Součet položek
744 Kč
Ceník Zjistit cenu dopravy
Servisní technik Servis123

Cenu opravy si můžete nechat vypočítat kliknutím na tlačítko "Zjistit cenu opravy".